LED VE AYDINLATMA FUARI’NDA YENİ KONSEPT, YENİ DÖNEM

0
363 қаралды

Türkiye’nin aydınlatma sektörü 06-09 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ‘de gerçekleşecek olan 12. Uluslararası LED ve Aydınlatma Fuarı’nda buluşuyor.

LED ve Aydınlatma sektörlerine dair önemli başlıklar, geniş ürün ve hizmet yelpazesi, sektöre dair bütün paydaşlar, ortak buluşma noktası olan 12. Uluslararası LED ve Aydınlatma Fuarı’nda bir araya geliyor.

Katılım oranları açısından fuarlar arasında, firmaların bir sonraki yılda tekrar eden başarısı sebebiyle yurtiçinde en üst sıralarda yer alan 12. Uluslararası LED ve Aydınlatma Fuarı, 2016 yılında da tamamlayıcı sektörleri Electronist Fuarı ve ELEX Fuarları ile eş zamanlı olarak 9-10 ve 11. holler olmak üzere 3 holde gerçekleşecektir.

2015 yılı organizasyonundan farklı olarak, LED ve LED’li ürünlerin yanı sıra, bina içerisine gelen elektriğin panodan başlayarak aydınlatmaya ulaştırılmasında kullanılan, prizler, elektrik kabloları, sigortalar vb. gibi ekipmanlardan oluşan tüm iç tesisat ürünlerini içerecek şekilde genişletilmiştir.

Ürün sergisinde yapılan bu genişleme sayesinde, Marmara Tanıtım Fuarcılık, LED ve Aydınlatma Fuarı’nın sektörel hedeflerini artırarak; fuarı sadece üst düzey LED firmalarının katılımcısı olduğu bir organizasyon değil, tüm LED ve elektrik firmalarının parçası olduğu bir oluşum haline getirmeyi amaçlamaktadır.

2016 yılında da katılımcı ve ziyaretçilerinin güler yüzle ayrılacakları bir organizasyon olma yolunda emin adımlarla ilerleyen LED ve Aydınlatma Fuarı’nda geç olmadan siz de yerinizi alın.

Antexpo, 12.Led ,Aydınlatma ve Elektrik İç Tesisat Fuarının Uluslararası satış ve pazarlama partneri olarak çalışmaktadır.

Info: Burcu Emen

Sales & Marketing Director

AntExpo Org. ve Dan. Tic. Ltd. Şti

Deluxia Palace Barboros Mah. Ören Sok.

No:5 Kat:2 Dai:68 Batı Ataşehir / İstanbul / TURKEY

Tel: +90 216 541 0390 E-mail: burcu@antexpo.net Web: www.antexpo.net

Türk Dili Konuşan Gazeteciler Vakfı,

www.ttjk.kz

 

 

ЖАУАП ҚАЛДЫРУ

Пікіріңізді енгізіңіз!
мұнда сіздің атыңызды енгізіңіз

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.